Vi sparar data i cookies, genom att använda våra tjänster godkänner du det.

Om Cookies
PROVA

Ligg på Plus från start - hela innehållet för 1 kr Fri tillgång till all lokaljournalistik.

Division 6 Dalsland Herr

Tabell

Pos Lag M V O F +/- P
1 Eds FF Lag 2 Eds FF 2 18 11 2 5 25 35
2 Håfreströms IF 2 Håfreström 2 18 11 2 5 23 35
3 IFK Åmål lag 2 IFK Åmål 2 18 13 1 4 31 34
4 Kroppefjälls IF Kroppefjäll 18 10 2 6 17 32
5 IF Viken lag 2 Viken 2 18 9 1 8 -1 28
6 Ärtemark/ Billingsfors Ärte/Billingsf 18 8 1 9 -9 25
7 Bengtsfors IF 2 Bengtsfors 2 18 7 3 8 2 24
8 Högsäters GF 2 Högsäter 2 18 7 2 9 -13 23
9 Brålanda IF lag 2 Brålanda 2 18 4 1 13 -40 16
10 Dals Långeds IK Dals Långed 18 2 1 15 -41 7
  • Eds FF Lag 2 5-0 IFK Åmål lag 2
    Brålanda IF lag 2 1-4 Ärtemark/ Billingsfors
    Kroppefjälls IF 4-1 Dals Långeds IK
    IF Viken lag 2 2-1 Bengtsfors IF 2
  • IFK Åmål lag 2 3-2 Brålanda IF lag 2
  • Högsäters GF 2 3-2 Ärtemark/ Billingsfors
  • Bengtsfors IF 2 3-1 Kroppefjälls IF
    Dals Långeds IK 1-3 Eds FF Lag 2
  • Håfreströms IF 2 4-4 IF Viken lag 2
  • IF Viken lag 2 3-0 Ärtemark/ Billingsfors
  • Högsäters GF 2 4-4 IFK Åmål lag 2
    Håfreströms IF 2 1-3 Bengtsfors IF 2
    Brålanda IF lag 2 3-0 Dals Långeds IK
    Eds FF Lag 2 1-2 Kroppefjälls IF
  • IFK Åmål lag 2 1-0 IF Viken lag 2
  • Dals Långeds IK 2-3 Högsäters GF 2
    Bengtsfors IF 2 2-2 Eds FF Lag 2
  • Ärtemark/ Billingsfors 1-5 Håfreströms IF 2
  • Kroppefjälls IF 1-1 Brålanda IF lag 2
  • Ärtemark/ Billingsfors 2-3 Bengtsfors IF 2
  • Håfreströms IF 2 2-1 IFK Åmål lag 2
    Brålanda IF lag 2 2-6 Eds FF Lag 2
    IF Viken lag 2 3-2 Dals Långeds IK
  • IFK Åmål lag 2 6-2 Ärtemark/ Billingsfors
  • Eds FF Lag 2 2-1 Högsäters GF 2
  • Kroppefjälls IF 3-2 IF Viken lag 2
  • Dals Långeds IK 4-4 Håfreströms IF 2
    Bengtsfors IF 2 3-0 Brålanda IF lag 2
  • IFK Åmål lag 2 4-2 Bengtsfors IF 2
  • Håfreströms IF 2 1-0 Kroppefjälls IF
  • Högsäters GF 2 2-1 Brålanda IF lag 2
  • IF Viken lag 2 3-2 Eds FF Lag 2
  • Dals Långeds IK 1-4 IFK Åmål lag 2
  • Kroppefjälls IF 1-2 Ärtemark/ Billingsfors
  • Eds FF Lag 2 2-0 Håfreströms IF 2
    Bengtsfors IF 2 2-2 Högsäters GF 2
  • Brålanda IF lag 2 0-7 IF Viken lag 2
  • IFK Åmål lag 2 4-5 Kroppefjälls IF
  • Dals Långeds IK 2-6 Bengtsfors IF 2
    IF Viken lag 2 3-0 Högsäters GF 2
    Ärtemark/ Billingsfors 4-2 Eds FF Lag 2
    Håfreströms IF 2 2-1 Brålanda IF lag 2
  • Högsäters GF 2 1-3 Kroppefjälls IF
  • Högsäters GF 2 1-2 Håfreströms IF 2
  • Ärtemark/ Billingsfors 6-2 Dals Långeds IK
  • IFK Åmål lag 2 5-3 Eds FF Lag 2
  • Dals Långeds IK 4-3 Kroppefjälls IF
  • Ärtemark/ Billingsfors 7-2 Brålanda IF lag 2
    Bengtsfors IF 2 4-2 IF Viken lag 2
  • Håfreströms IF 2 4-3 Högsäters GF 2
  • Eds FF Lag 2 2-4 Dals Långeds IK
    Kroppefjälls IF 6-0 Bengtsfors IF 2
  • Brålanda IF lag 2 1-4 IFK Åmål lag 2
  • IF Viken lag 2 1-6 Håfreströms IF 2
    Ärtemark/ Billingsfors 4-2 Högsäters GF 2
  • IFK Åmål lag 2 8-1 Högsäters GF 2
  • Dals Långeds IK 1-2 Brålanda IF lag 2
  • Bengtsfors IF 2 1-5 Håfreströms IF 2
    Kroppefjälls IF 1-1 Eds FF Lag 2
  • Ärtemark/ Billingsfors 4-1 IF Viken lag 2
  • Håfreströms IF 2 3-2 Ärtemark/ Billingsfors
  • Brålanda IF lag 2 3-2 Kroppefjälls IF
    Högsäters GF 2 3-2 Dals Långeds IK
    Eds FF Lag 2 3-2 Bengtsfors IF 2
    IF Viken lag 2 1-0 IFK Åmål lag 2
  • IFK Åmål lag 2 6-2 Håfreströms IF 2
  • Kroppefjälls IF 7-3 Högsäters GF 2
    Dals Långeds IK 1-3 IF Viken lag 2
    Eds FF Lag 2 7-1 Brålanda IF lag 2
    Bengtsfors IF 2 2-2 Ärtemark/ Billingsfors
  • Ärtemark/ Billingsfors 1-10 IFK Åmål lag 2
    Brålanda IF lag 2 2-1 Bengtsfors IF 2
  • Håfreströms IF 2 6-0 Dals Långeds IK
    IF Viken lag 2 1-4 Kroppefjälls IF
  • Högsäters GF 2 2-4 Eds FF Lag 2
  • Bengtsfors IF 2 1-4 IFK Åmål lag 2
  • Eds FF Lag 2 4-1 IF Viken lag 2
    Kroppefjälls IF 1-0 Håfreströms IF 2
    Dals Långeds IK 2-3 Ärtemark/ Billingsfors
  • Brålanda IF lag 2 3-4 Högsäters GF 2
  • IFK Åmål lag 2 6-1 Dals Långeds IK
  • Ärtemark/ Billingsfors 1-3 Kroppefjälls IF
  • Håfreströms IF 2 3-5 Eds FF Lag 2
    Högsäters GF 2 3-2 Bengtsfors IF 2
    IF Viken lag 2 7-2 Brålanda IF lag 2
  • Högsäters GF 2 9-2 IF Viken lag 2
    Kroppefjälls IF 2-3 IFK Åmål lag 2
    Eds FF Lag 2 5-0 Ärtemark/ Billingsfors
    Brålanda IF lag 2 5-14 Håfreströms IF 2
    Bengtsfors IF 2 7-0 Dals Långeds IK

Skytteligan

  • 1.
    Mathias Skoogh-Olsson Kroppefjälls IF
    14
  • 2.
    Andreas Sjöblom Kroppefjälls IF
    6
  • 2.
    Dennis Karlsson Kroppefjälls IF
    6
  • 4.
    Taghi Mohammadi Kroppefjälls IF
    5
  • 4.
    Ali Makiya Kroppefjälls IF
    3
  • 6.
    Carlos Rodén Kroppefjälls IF
    2
  • 6.
    Dawit Gebreyesus Kroppefjälls IF
    2
  • 6.
    Jonatan Emanuelsson Kroppefjälls IF
    2
  • 6.
    Mahdi Nazari Kroppefjälls IF
    2
  • 10.
    Hilmar Thor Olafsson Kroppefjälls IF
    1
Visa fler