Vi sparar data i cookies, genom att använda våra tjänster godkänner du det.

Om Cookies
PROVA

Ligg på Plus från start - hela innehållet för 1 kr Fri tillgång till all lokaljournalistik.

Division 3 Bohuslän/Dal Dam

Tabell

Pos Lag M V O F +/- P
1 Svarteborg/Stångenäs/Lysekil Svart/Stång/Lyse 16 14 0 2 47 42
2 Åsebro/Brålanda Åsebro/Brålanda 16 12 2 2 45 38
3 Eds FF Eds FF 16 12 2 2 30 38
4 Herrestad/Rössö Lag 2 Herre/Rössö 2 15 7 2 6 12 23
5 Orust FC 2 Orust 2 16 7 1 8 5 22
6 Munkedals IF Munkedal 16 5 4 7 -5 19
7 Vallens IF 2 Vallen 2 16 5 4 7 -15 19
8 Tjörns DFF Tjörn 15 4 2 9 -9 14
9 Stenungsunds IF lag 2 Stenungsund 2 16 2 3 11 -49 9
10 H.E.F. Valbo BK HEF Valbo 16 0 2 14 -61 2
  • Åsebro/Brålanda 7-1 Orust FC 2
  • Eds FF 1-0 Munkedals IF
  • H.E.F. Valbo BK 1-1 Tjörns DFF
    Svarteborg/Stångenäs/Lysekil 7-0 Stenungsunds IF lag 2
    Vallens IF 2 3-3 Herrestad/Rössö Lag 2
  • Stenungsunds IF lag 2 1-6 Eds FF
    Orust FC 2 3-1 H.E.F. Valbo BK
    Herrestad/Rössö Lag 2 2-1 Svarteborg/Stångenäs/Lysekil
    Munkedals IF 2-2 Åsebro/Brålanda
  • Tjörns DFF 3-1 Vallens IF 2
  • Eds FF 3-1 Herrestad/Rössö Lag 2
  • Svarteborg/Stångenäs/Lysekil 4-1 Tjörns DFF
  • Vallens IF 2 2-1 Orust FC 2
  • Tjörns DFF 1-3 Eds FF
  • H.E.F. Valbo BK 0-0 Vallens IF 2
    Orust FC 2 1-3 Svarteborg/Stångenäs/Lysekil
    Herrestad/Rössö Lag 2 2-0 Munkedals IF
  • Åsebro/Brålanda 10-0 Stenungsunds IF lag 2
  • Munkedals IF 1-1 Tjörns DFF
  • Svarteborg/Stångenäs/Lysekil 5-0 H.E.F. Valbo BK
    Eds FF 1-1 Orust FC 2
  • Vallens IF 2 1-3 Åsebro/Brålanda
  • Stenungsunds IF lag 2 0-2 Herrestad/Rössö Lag 2
  • H.E.F. Valbo BK 1-9 Åsebro/Brålanda
  • Orust FC 2 2-0 Munkedals IF
    Vallens IF 2 0-6 Svarteborg/Stångenäs/Lysekil
  • H.E.F. Valbo BK 0-6 Eds FF
  • Tjörns DFF 5-0 Stenungsunds IF lag 2
    Åsebro/Brålanda 5-3 Herrestad/Rössö Lag 2
  • Munkedals IF 4-1 H.E.F. Valbo BK
  • Svarteborg/Stångenäs/Lysekil 3-2 Åsebro/Brålanda
    Herrestad/Rössö Lag 2 5-2 Tjörns DFF
  • Stenungsunds IF lag 2 1-4 Orust FC 2
  • Svarteborg/Stångenäs/Lysekil 6-1 Eds FF
  • Orust FC 2 4-1 Herrestad/Rössö Lag 2
  • Vallens IF 2 3-0 Munkedals IF
  • Munkedals IF 0-3 Svarteborg/Stångenäs/Lysekil
  • Eds FF 1-1 Åsebro/Brålanda
  • Stenungsunds IF lag 2 1-1 Vallens IF 2
  • Herrestad/Rössö Lag 2 11-0 H.E.F. Valbo BK
  • Tjörns DFF 2-1 Orust FC 2
  • Stenungsunds IF lag 2 0-7 Svarteborg/Stångenäs/Lysekil
    Orust FC 2 0-3 Åsebro/Brålanda
    Herrestad/Rössö Lag 2 0-0 Vallens IF 2
    Munkedals IF 0-1 Eds FF
  • Tjörns DFF 5-0 H.E.F. Valbo BK
  • H.E.F. Valbo BK 1-8 Orust FC 2
    Vallens IF 2 5-4 Tjörns DFF
  • Åsebro/Brålanda 3-1 Munkedals IF
  • H.E.F. Valbo BK 1-2 Stenungsunds IF lag 2
  • Åsebro/Brålanda 3-0 Tjörns DFF
  • Munkedals IF 2-2 Stenungsunds IF lag 2
  • Eds FF 3-1 Vallens IF 2
  • Åsebro/Brålanda 3-0 H.E.F. Valbo BK
  • Tjörns DFF 1-3 Svarteborg/Stångenäs/Lysekil
    Eds FF 2-1 Herrestad/Rössö Lag 2
  • Orust FC 2 3-6 Vallens IF 2
  • Stenungsunds IF lag 2 2-2 Munkedals IF
  • Munkedals IF 3-1 Herrestad/Rössö Lag 2
  • Eds FF 4-0 Tjörns DFF
  • Stenungsunds IF lag 2 0-3 Åsebro/Brålanda
    Vallens IF 2 3-0 H.E.F. Valbo BK
    Svarteborg/Stångenäs/Lysekil 5-4 Orust FC 2
  • Eds FF 6-0 Stenungsunds IF lag 2
  • H.E.F. Valbo BK 2-3 Svarteborg/Stångenäs/Lysekil
  • Orust FC 2 5-1 Eds FF
    Åsebro/Brålanda 6-1 Vallens IF 2
    Herrestad/Rössö Lag 2 5-3 Stenungsunds IF lag 2
  • Svarteborg/Stångenäs/Lysekil 2-1 Herrestad/Rössö Lag 2
  • Tjörns DFF 0-1 Munkedals IF
  • Munkedals IF 3-1 Orust FC 2
    Eds FF 5-0 H.E.F. Valbo BK
  • Herrestad/Rössö Lag 2 2-0 Åsebro/Brålanda
    Svarteborg/Stångenäs/Lysekil 6-1 Vallens IF 2
  • Stenungsunds IF lag 2 5-2 Tjörns DFF
  • H.E.F. Valbo BK 1-2 Munkedals IF
  • Orust FC 2 3-0 Stenungsunds IF lag 2
    Åsebro/Brålanda 4-3 Svarteborg/Stångenäs/Lysekil
    Vallens IF 2 0-4 Eds FF
  • Tjörns DFF Herrestad/Rössö Lag 2
  • Herrestad/Rössö Lag 2 Orust FC 2
  • Eds FF Svarteborg/Stångenäs/Lysekil
  • Tjörns DFF Åsebro/Brålanda
    Munkedals IF Vallens IF 2
    Stenungsunds IF lag 2 H.E.F. Valbo BK
  • Svarteborg/Stångenäs/Lysekil Munkedals IF
  • H.E.F. Valbo BK Herrestad/Rössö Lag 2
    Orust FC 2 Tjörns DFF
    Åsebro/Brålanda Eds FF
    Vallens IF 2 Stenungsunds IF lag 2

Skytteligan

  • 1.
    Sandra Petersson Åsebro/Brålanda
    22
  • 2.
    Blerona Avdijaj Åsebro/Brålanda
    16
  • 2.
    Jennie Larsson Åsebro/Brålanda
    7
  • 4.
    Jessica Vänerlöv Åsebro/Brålanda
    3
  • 4.
    Maja-Stina Svensson Åsebro/Brålanda
    3
  • 6.
    Amanda Jonasson Åsebro/Brålanda
    1
  • 6.
    Cecilia Vänerlöv Åsebro/Brålanda
    1
  • 6.
    Iselin Eir Skansen Åsebro/Brålanda
    1
  • 6.
    Josefin Dahlqvist Åsebro/Brålanda
    1
  • 6.
    Rebecka Pettersson Åsebro/Brålanda
    1