Vi sparar data i cookies, genom att använda våra tjänster godkänner du det.

Om Cookies
PROVA

Ligg på Plus från start - hela innehållet för 1 kr Fri tillgång till all lokaljournalistik.

Division 3 mellersta Götaland Herr

Tabell

Pos Lag M V O F +/- P
1 Lidköpings FK Lidköping 20 13 4 3 34 43
2 IFK Tidaholm IFK Tidaholm 20 12 5 3 27 41
3 Trollhättans BoIS Trollh BoIS 20 11 7 2 21 40
4 Gerdskens BK Gerdsken 20 11 4 5 17 37
5 Melleruds IF Mellerud 20 9 3 8 -10 30
6 Holmalunds IF Alingsås Holmalund 20 8 4 8 3 28
7 IFK Falköping IFK Falköping 20 8 4 8 -4 28
8 Tidaholms GoIF Tidaholm GoIF 20 8 1 11 -17 25
9 Åsarp-Trädet FK Åsarp/Trädet 20 5 3 12 -19 18
10 Götene IF Götene 20 4 5 11 -17 17
11 IFK Skövde FK IFK Skövde 20 4 3 13 -10 15
12 IF Haga Haga 20 4 3 13 -25 15
  • Götene IF 1-2 Åsarp-Trädet FK
    IFK Falköping 0-1 Lidköpings FK
    Tidaholms GoIF 2-0 Holmalunds IF Alingsås
  • Gerdskens BK 2-1 Trollhättans BoIS
    IFK Tidaholm 3-0 IFK Skövde FK
    Melleruds IF 4-2 IF Haga
  • IFK Skövde FK 1-2 Tidaholms GoIF
    Trollhättans BoIS 0-0 IFK Tidaholm
  • IF Haga 1-1 Götene IF
    Åsarp-Trädet FK 1-2 Gerdskens BK
    Holmalunds IF Alingsås 0-3 IFK Falköping
  • Lidköpings FK 0-1 Melleruds IF
  • Tidaholms GoIF 0-2 Trollhättans BoIS
  • IFK Tidaholm 4-2 Åsarp-Trädet FK
    IFK Falköping 2-1 IFK Skövde FK
  • Gerdskens BK 3-2 Götene IF
    Lidköpings FK 6-2 IF Haga
  • Melleruds IF 1-0 Holmalunds IF Alingsås
  • Götene IF 2-2 IFK Tidaholm
    Åsarp-Trädet FK 3-2 Tidaholms GoIF
    IFK Skövde FK 4-1 Melleruds IF
  • Trollhättans BoIS 5-1 IFK Falköping
    IF Haga 1-1 Gerdskens BK
    Holmalunds IF Alingsås 1-2 Lidköpings FK
  • IFK Falköping 0-0 Åsarp-Trädet FK
    Tidaholms GoIF 3-4 Götene IF
  • IFK Tidaholm 1-0 Gerdskens BK
    Holmalunds IF Alingsås 3-1 IF Haga
  • Melleruds IF 2-1 Trollhättans BoIS
    Lidköpings FK 1-0 IFK Skövde FK
  • Trollhättans BoIS 0-0 Lidköpings FK
  • Götene IF 2-0 IFK Falköping
    IFK Skövde FK 2-3 Holmalunds IF Alingsås
    IF Haga 2-5 IFK Tidaholm
  • Gerdskens BK 0-1 Tidaholms GoIF
    Åsarp-Trädet FK 1-2 Melleruds IF
  • Melleruds IF 4-0 Götene IF
    Tidaholms GoIF 1-0 IFK Tidaholm
  • IFK Skövde FK 1-2 IF Haga
    Holmalunds IF Alingsås 2-3 Trollhättans BoIS
  • Lidköpings FK 3-0 Åsarp-Trädet FK
  • IFK Falköping 0-4 Gerdskens BK
  • IF Haga 5-2 Tidaholms GoIF
  • IFK Tidaholm 3-2 IFK Falköping
    Götene IF 1-1 Lidköpings FK
  • Gerdskens BK 6-0 Melleruds IF
    Trollhättans BoIS 2-1 IFK Skövde FK
    Åsarp-Trädet FK 2-3 Holmalunds IF Alingsås
  • IFK Falköping 5-3 Tidaholms GoIF
    IFK Skövde FK 1-3 Åsarp-Trädet FK
  • Trollhättans BoIS 5-1 IF Haga
    Holmalunds IF Alingsås 6-1 Götene IF
    Lidköpings FK 1-0 Gerdskens BK
  • Melleruds IF 2-4 IFK Tidaholm
  • IFK Falköping 2-1 IF Haga
  • Götene IF 2-1 IFK Skövde FK
    Åsarp-Trädet FK 0-1 Trollhättans BoIS
    Tidaholms GoIF 1-2 Melleruds IF
  • Gerdskens BK 3-0 Holmalunds IF Alingsås
  • IFK Tidaholm 1-0 Lidköpings FK
  • IF Haga 4-0 Åsarp-Trädet FK
    Holmalunds IF Alingsås 1-1 IFK Tidaholm
    Trollhättans BoIS 1-1 Götene IF
    Melleruds IF 3-3 IFK Falköping
  • Lidköpings FK 6-0 Tidaholms GoIF
  • IFK Skövde FK 5-2 Gerdskens BK
  • Tidaholms GoIF 3-2 IFK Skövde FK
  • IFK Falköping 3-1 Holmalunds IF Alingsås
    Melleruds IF 2-6 Lidköpings FK
    IFK Tidaholm 1-1 Trollhättans BoIS
  • Gerdskens BK 2-0 Åsarp-Trädet FK
    Götene IF 3-5 IF Haga
  • Åsarp-Trädet FK 4-2 Götene IF
    Holmalunds IF Alingsås 2-0 Tidaholms GoIF
  • IF Haga 4-4 Melleruds IF
  • IFK Skövde FK 1-5 IFK Tidaholm
  • Trollhättans BoIS 1-1 Gerdskens BK
  • Åsarp-Trädet FK 1-4 IFK Tidaholm
  • Trollhättans BoIS 5-1 Tidaholms GoIF
    Götene IF 0-1 Gerdskens BK
    IF Haga 3-5 Lidköpings FK
    Holmalunds IF Alingsås 3-2 Melleruds IF
  • IFK Skövde FK 3-0 IFK Falköping
  • Lidköpings FK 2-0 IFK Falköping
  • Tidaholms GoIF 2-1 Åsarp-Trädet FK
  • Gerdskens BK 5-2 IF Haga
    IFK Falköping 1-1 Trollhättans BoIS
    IFK Tidaholm 0-0 Götene IF
    Melleruds IF 1-1 IFK Skövde FK
    Lidköpings FK 2-2 Holmalunds IF Alingsås
  • IFK Skövde FK 1-3 Lidköpings FK
  • Gerdskens BK 1-3 IFK Tidaholm
    Götene IF 5-0 Tidaholms GoIF
    Åsarp-Trädet FK 1-1 IFK Falköping
    IF Haga 3-4 Holmalunds IF Alingsås
  • Trollhättans BoIS 3-2 Melleruds IF
  • Lidköpings FK 0-2 Trollhättans BoIS
    Tidaholms GoIF 1-1 Gerdskens BK
  • IFK Falköping 4-3 Götene IF
    IFK Tidaholm 6-0 IF Haga
    Holmalunds IF Alingsås 0-0 IFK Skövde FK
  • Melleruds IF 2-1 Åsarp-Trädet FK
  • Gerdskens BK 2-1 IFK Falköping
    IFK Tidaholm 0-1 Tidaholms GoIF
    Götene IF 3-4 Melleruds IF
    Åsarp-Trädet FK 2-9 Lidköpings FK
    IF Haga 0-2 IFK Skövde FK
    Trollhättans BoIS 2-1 Holmalunds IF Alingsås
  • Tidaholms GoIF 3-0 IF Haga
  • IFK Falköping 3-0 IFK Tidaholm
    Melleruds IF 1-3 Gerdskens BK
    Holmalunds IF Alingsås 2-2 Åsarp-Trädet FK
  • IFK Skövde FK 0-0 Trollhättans BoIS
    Lidköpings FK 5-1 Götene IF
  • Tidaholms GoIF 0-1 IFK Falköping
  • Gerdskens BK 2-2 Lidköpings FK
    IFK Tidaholm 4-0 Melleruds IF
    Götene IF 1-5 Holmalunds IF Alingsås
    Åsarp-Trädet FK 4-2 IFK Skövde FK
    IF Haga 0-2 Trollhättans BoIS
  • IFK Skövde FK Götene IF
  • Trollhättans BoIS Åsarp-Trädet FK
    IF Haga IFK Falköping
    Holmalunds IF Alingsås Gerdskens BK
    Lidköpings FK IFK Tidaholm
  • Melleruds IF Tidaholms GoIF
  • IFK Falköping Melleruds IF
    Tidaholms GoIF Lidköpings FK
    IFK Tidaholm Holmalunds IF Alingsås
    Gerdskens BK IFK Skövde FK
    Götene IF Trollhättans BoIS
    Åsarp-Trädet FK IF Haga

Skytteligan

  • 1.
    Albin Broberg Melleruds IF
    16
  • 2.
    Dennis Bergström IFK Tidaholm
    15
  • 2.
    Carl Åberg IF Haga
    13
  • 2.
    Johan Karlsson Götene IF
    13
  • 5.
    Amer Ibrahimovic IFK Skövde FK
    12
  • 5.
    Florent Rushiti IFK Falköping
    11
  • 5.
    Fredrik Johansson Gerdskens BK
    11
  • 8.
    André Nilsson Holmalunds IF Alingsås
    10
  • 8.
    Ninos Gewargis IFK Tidaholm
    10
  • 10.
    Carl Gustavsson Åsarp-Trädet FK
    9
Visa fler